Digitální tisk

 

Xerox 252
Tiskárna Xerox DocuColor 252 je rychlý a kvalitní digitální tiskový stroj s rychlostí 50 str./min barevně, 65 str./min černobíle. Tiskne a kopíruje plnobarevně v rozlišení až 1200 dpi na archy do formátu 300 x 488 mm a gramáže 300 g/m2.

Xerox 550
Barevná tiskárna Xerox Colour 550 zaručuje špičkovou kvalitu tisku v rozlišení 2400 × 2400 dpi s vynikající konzistencí barev a následným dokončujícím zpracováním včetně sešívání, děrování a skládání prezentací, prospektů, zpráv nebo bulletinů.

Mimaki CJV30 – 160
Patří do skupiny nejkvalitnějších velkoformátových tiskáren. Tiskne ve fotografické kvalitě v maximálním rozměru 1,5 x 15 m na různé druhy materiálů. Používá UV odolné inkousty a výsledné tisky jsou po zalaminování vhodné i pro použití v exteriéru. Slouží k tisku velkoformátových fotografií, reklamních tabulí, citylightů, okenní nebo podlahové grafiky, reprodukcí obrazů, plánů apod.
Tiskárna je schopna tisknout rychlostí až 17,5 m2/hod. Maximální rozlišení tisku je 1440 dpi. Další výhodou je možnost současného tisku bílé a dalších barev, což je vhodné zejména pro tisk na transparentní folie, buď formou podtisku nebo přetisku. Podtisk bílou výrazně oživuje výsledné podání barev.
Řezací část tiskárny je také vybavena funkcí Half-Cut (výsek samolepek, perforace). Tato funkce je určená pro výsledné vyseknutí motivu, např. pro POS materiály.

mám zájem o kalkulaci